Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

40 000 €60 m²

Akkolanmäentie 57 as 2, Mannila, Eura2H + K + KPH + S + VHH + erillinen WC + kylmävarasto + lämminvarasto + autokatos ovella

Velaton hinta
40 000 €
Hoitovastike
165 € / kk
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneita
2
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1989
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mannila
Kaupunki
Eura

Rivitalokaksio

NÄYTÖT SOPIMUKSEN MUKAAN! Rauhallisessa maalaismiljöössä, mutta vireässä kylässä sijaitseva rivitalokaksio, joka on hiljattain remontoitu kauttaaltaan. Asunto sopii myös liikuntarajoitteiselle, on esteetön ja yhdessä tasossa ilman portaita. Asunnossa on erillinen kylpyhuone ja wc, lisäksi makuuhuoneen yhteydessä on tilava vaatehuone. Tämän lisäksi vastapäätä asuntoa on ulkovarasto ja toisesta päästä taloa löytyy vielä häkkivarasto. Asuntoon kuuluu vielä ovella varustettu autokatos. Keittiö uusittu 2025 (Elegan), vesiputket ja viemärit uusittu 2023. Euran keskustaan matkaa noin 15 km, jossa hyvät ja monipuoliset kaupat sekä muut palvelut. Pyhäjärven rantaan, Kalasatamaan 600 m, josta voi vuokrata venepaikan. Tästä vaikka kakkoskoti tai loma-asunto, missä voi lomailla talvellakin. Turkuun ajelee tunnissa. Vapautuminen kuukauden kuluessa kaupasta. Käteiskauppa. Lisäkuvia https://www.threads.com/@katafaltberg HP 40 000 tai tarjoa!

Perustiedot

Sijainti
Akkolanmäentie 57 as 2, 27670 Mannila Eura
Kaupunginosa
Mannila
Kohdenumero
24468964
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
60 m²
Kokonaispinta-ala
60 m²
Huoneiston kokoonpano
2H + K + KPH + S + VHH + erillinen WC + kylmävarasto + lämminvarasto + autokatos ovella
Huoneita
2

Velaton hinta
40 000 €
Myyntihinta
40 000 €
Neliöhinta
666,67 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
165 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1989
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Vuokralla