Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

218 000 €61,5 m²

Maininkitie 2, Espoonlahti, Espoo2h + p

Velaton hinta
218 000 €
Hoitovastike
354,04 € / kk
Asuinpinta-ala
61,5 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 3
Rakennusvuosi
1983
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Espoonlahti
Kaupunki
Espoo

Remontoitu tilava kaksio

Tilava ja valoisa läpi talon kaksio, täysin remontoitu 2022. Asunnossa on parveke ja toimiva pohjaratkaisu. Taloyhtiössä on yhteiset saunatilat, joihin on mahdollista varata myös useampia saunavuoroja. Erinomainen sijainti lähellä kauppakeskus Lippulaivaa sekä metro- ja bussiyhteyksiä. Läheltä löytyvät myös uimaranta, merenranta ja upeat lenkkimaastot.

Perustiedot

Sijainti
Maininkitie 2, 02320 Espoo
Kaupunginosa
Espoonlahti
Kohdenumero
24437215
Kerros
2 / 3
Asuinpinta-ala
61,5 m²
Kokonaispinta-ala
61,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2

Velaton hinta
218 000 €
Myyntihinta
209 000 €
Neliöhinta
3 544,72 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
354,04 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1983
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
20 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma