Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

120 000 €60 m²

Everstinkuja 1 C 67, Leppävaara, Espoo2h + p

Velaton hinta
120 000 €
Hoitovastike
267,25 € / kk
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 8
Rakennusvuosi
1973
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Leppävaara
Kaupunki
Espoo

Kaksio rauhallisella alueella lähellä Leppävaaran palveluja

Lähellä K-Supermarket, kauppakeskus Sello, konserttisali, kirjasto, Perkkaa-Vermo ry:n puutarhapalstat, päiväkoti, peruskoulu, lukio, Perkkaan ulkokuntosali, Leppävaaran urheilupuisto, lenkkeilyreitit, sisäpihalla lasten leikkipaikka missä kiipeilytelinettä, hiekkalaatikkoa jne. Pienen matkan päästä löytyy Gallen-Kallelan museo, Tarvaspään Cafe Zoceria ja merenranta.

Perkkaalla myös asukaspuisto sisä- ja ulkotiloineen, missä ohjelmaa lapsille. Vanhemmalle väelle Vermon ravirata.

Hiljaiset naapurit. Asunnossa oma lasitettu parveke, erillinen keittiö, valoisa olohuone ja makuuhuone. Makuuhuoneeseen mahtuu sekä parisänky että kirjoituspöytä, kaapistossa runsaasti säilytystilaa. Edullinen parkkipaikka talon edustalta. Kellarikerroksessa oma varastokoppi. Kylpyhuoneessa suihku ja paikka pesukoneelle. Taloyhtiössä yhteiskäytössä oleva sauna.

Sijainti tarjoaa nopean pääsyn Turunväylälle ja Kehä I:lle, mikä helpottaa autolla liikkumista. Lisäksi se on kävelymatkan päässä Leppävaaran juna-asemalta ja kattavista bussiyhteyksistä.

Huoneiston sähkö, vesi ja laajakaista Internet-yhteys sisältyvät hoitovastikkeeseen.

Ota yhteyttä ja sovi näytöstä.

Pohjakuva suuntaa-antava, ei mittakaavassa. Myyjänä yksityishenkilö, mutta jos haluat välittäjän mukaan, niin järjestetään.

Omaan käyttöön tai sijoitukseksi.

Heti vapaa, tee tarjous!

Perustiedot

Kaupunginosa
Leppävaara
Kohdenumero
24423847
Kerros
3 / 8
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
120 000 €
Myyntihinta
120 000 €
Neliöhinta
2 000 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
267,25 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1973
Liikehuoneistojen lukumäärä
5
Liikehuoneistojen pinta-ala
162 m²
Kerroksia
8