Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

343 500 €49,5 m²

Niittykatu 11 A, Niittykumpu, Espoo2h +kt+ s + p

Velaton hinta
343 500 €
Hoitovastike
297 € / kk
Asuinpinta-ala
49,5 m²
Huoneita
2
Kerros
5 / 5
Rakennusvuosi
2020
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Niittykumpu
Kaupunki
Espoo

Rauhallinen ylimmän kerroksen kaksio parvekkeella ja saunalla

Päättyvän tien varrella lähes uusi, ylimmän kerroksen (5/5) asunto, josta kaunis näkymä mäntymetsikköön. Taloyhtiö on rauhallinen ja hyvin hoidettu, eikä siellä ole ollut häiriökäyttäytymistä tai murtoja.

Huoneistossa on toimiva pohja, joka luo tilan tuntua ja mahdollistaa hyvän elämisen. Uudet integroidut Siemensin kodinkoneet, tammiparkettilattia, sekä paljon luonnon valoa. Suuri katettu parveke toimii erityisesti kesällä olohuoneen jatkeena.

Metroasema 400m päässä, kaupat ja palvelut kävelyetäisyyden päässä. Taloyhtiössä on oma kuntosali ja pyörien säilytykseen hyvät tilat.

Huom! Asunnon hinta pitää sisällään lunastetun tontin osuuden.

Asunnon kanssa on mahdollista ostaa oma autohallipaikka, johon on kulku oman rapun hissillä.

(ei välittäjille)

Perustiedot

Sijainti
Niittykatu 11 A, 02200 Espoo
Kaupunginosa
Niittykumpu
Kohdenumero
24343567
Kerros
5 / 5
Asuinpinta-ala
49,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h +kt+ s + p
Huoneita
2

Velaton hinta
343 500 €
Neliöhinta
6 939,39 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
297 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2020
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
5