Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

182 000 €97 m²

Calle Tiberiades 9, Orihuela Costa4h + terassi + patio + kattoterassi

Velaton hinta
182 000 €
Hoitovastike
36,60 € / kk
Asuinpinta-ala
97 m²
Huoneita
4
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2003
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunki
Orihuela Costa

Rivitaloneliö rauhallisella suljetulla alueella

Rauhallisella suljetulla alueella oleva kaksikerroksinen 2003 valmistunut rivitaloasunto, jossa on 3 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta, olohuone, etuterassi, takapatio ja yksityinen kattoterassi/solariumi. Taloyhtiön alue on suljettu, jossa myös paikka autolle ja iso vehreä uima-allasalue.

Asunnossa on molemmissa kerroksissa ilmanlämpöpumput.

Kylpyhuoneet sekä keittiö remontoitu täysin 2021.

Via Park III - ravintoloita, palveluita ja apteekki - 1km Aldi -ruokakauppa 800m Consum -ruokakauppa 1,4km Uimarannalle alle 5km, 10min autolla Alicante-Elche lentokentälle n. 40min Torreviejaan Alle 10km La Zenian Ostoskeskus 4km

Perustiedot

Kohdenumero
21365934
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
97 m²
Kokonaispinta-ala
100 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + terassi + patio + kattoterassi
Huoneita
4
Kunto
Hyvä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
182 000 €
Myyntihinta
187 000 €
Neliöhinta
1 876,29 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
36,60 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2003
Kerroksia
2