550 000 €154,9 m²

Los Boliches, Los Boliches, Malaga3mh+2kph+1wc+k+terassi

Velaton hinta
550 000 €
Asuinpinta-ala
154,9 m²
Huoneita
4
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
2024
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Los Boliches
Kaupunki
Malaga

Tilavat, upeat rivitaloasunnot, Los Boliches, Fuengirola

Los Bolichesin alueelle rakentuu ainutlaatuinen uudiskohde, kolmen asunnon rivitalo. Valmistumisen ajankohta on jo 2024 kesällä, joten pääsisit muuttamaan melko pian. Jokaisessa asunnossa on kolme makuuhuonetta, kaksi kylpyhuonetta ja wc. Pohjaratkaisut ovat avaria. Avokeittiö yhdistyy oleskelutiloihin, jotka jatkuvat saumattomasti hyvän kokoiselle terassille. Pohjakerroksessa on autotalli ja ylhäällä on hulppea kattoterassi, jossa voi viihtyä auringossa pitkin päivää ja grillata illan hämärtyessä. Talon yhteisillä alueilla voi rentoutua puutarhassa ja uima-altaalla.

Sijainti on mitä parhain. Lähellä ovat kaikki palvelut, supermarketit, puodit, kahvilat, ravintolat ja terveyspalvelut. Monia palveluja on saatavilla suomenkielelläkin. Samoin harrastusmahdollisuuksia löytyy monipuolisesti ja useita oppilaitoksia. Aurinkorannikon suomenkieliseen kouluun on vain 1,2 kilometriä. Rantabulevardille ja hiekkarannoille on 1 kilometri.

Moottoritielle on nopea yhteys ja julkisenkin liikenteen yhteydet, bussit ja juna, ovat hyvät. Los Bolichesin juna-asemalle 800 metriä ja Fuengirolan keskustaan on 1,5 km. Lentokentälle on matkaa 23 kilometriä.

Olemme Espanjassa ja Suomessa laillistettu täyden palvelun kiinteistönvälitystoimisto (API Málaga and APIAL Alicante). Toimistomme sijaitsevat Aurinkorannikolla Fuengirolassa, Los Bolichesissa ja Marbellassa sekä Costa Blancalla Torreviejassa. Laajan asuntovalikoimamme, yhteistyöverkostojemme ja kokeneiden välittäjämme ansiosta takaamme, että löydämme yhdessä unelmiesi asunnon Espanjasta! Olemme kumppanisi kaikissa asuntokauppaan liittyvissä asioissa. Palvelemme Sinua suomeksi, englanniksi, espanjaksi, ruotsiksi, venäjäksi ja saksaksi.

Perustiedot

Kaupunginosa
Los Boliches
Kohdenumero
21932500
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
154,9 m²
Kokonaispinta-ala
154,9 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Huoneiston kokoonpano
3mh+2kph+1wc+k+terassi
Huoneita
4
Kunto
Uusi
Asumistyyppi
Omistus
Palvelut
Palvelut: Kaikki palvelut kävelymatkan pääsä
Kohde on
Osakehuoneisto

Hinta

Velaton hinta
550 000 €
Myyntihinta
550 000 €
Neliöhinta
3 550,68 € / m²

Vastikkeet

Yhtiövastike yhteensä
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Uudiskohde
Kyllä
Taloyhtiön nimi
Los Boliches
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2024
Kerroksia
3
Energiatodistus
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Liikenneyhteydet
Hyvät julkiset liikenneyhteydet, lentokentälle 23 km
Tontin omistus
Oma

Tilat ja materiaalit

Yhteiset tilat
uima-allas.