Vuokatti, vuodenvaihteen viikkoja esim. 50-52.2025 ja 01-02.2026 Sotkamossa
Haluaisitko viettää lomasi pidetyssä, tunnelmallisessa kelohonkaisessa lomahuoneistossa Katinkullan ja ulkoilureittien välittömässä läheisyydessä?
ÄKKILÄHTÖJÄ EDULLISESTI: tarkista huutokaupat.com
Huutokaupat.com on myynnissä viikko 5 la 24.1.2026 alkaen 6 hengen huoneisto:
Etsi lomaosakkeet / Vuokatti Country Club
Alk. 550 e/vko viikko: 75,5 m², 1 mh + oh + k + s + parvi: 6 henkilölle la - la.
Studio alk. 400 e/vko: 52,5 m², oh + k + s + parvi: 4 henkilölle la - la.
Vuokatti Country Club sijaitsee laskettelukeskuksen alueen keskellä Vuokatinportintiellä, ja se on loistava vaihtoehto aktiiviselle lomanviettäjälle tai lapsiperheelle. Vuokatti Country Clubin huoneistot ovat viihtyisät ja hyvin varustellut. Pihan välittömästä läheisyydestä lähtevät erinomaiset ulkoilureitit ja 3 km päässä ovat Katinkullan lukuisat aktiviteetit ja kylpylä.
Vuokatin ensilumen latu on jo avattu ja laskettelemaan pääsee joulukuussa.
Makuuhuoneellinen 75,5m2 ja sen nukkumaparvi tarjoavat hyvät tilat ja toimivuutta lomaan. Kuuden tai neljän (52,5m2) makuupaikan lisäksi saatavilla on lapsia varten matkasänky, syöttötuoli, lastenamme sekä potta (veloituksetta). Omaan pyykkihuoltoon on käytössä pyykinpesukone ja kuivauskaappi.
Huoneistoon kuuluvat aina takkapuut, liinavaatteet ja pyyhkeet 4-6:lle, sekä loppusiivous lähtöpäivänä. RCI -kohde 3215.
.............MYÖS MYYNNISSÄ VIIKKOLOMAOSAKKEITA EDULLISESTI...............
vuokatticc.fi/ostetaan-tai-myydaan
KYSY MUITAKIN VIIKKOJA. TUTUSTU: vuokatticc.fi (lisää kuvia ja infoa)