70 m²

Kelorakka 5 as 3, Levi, Kittilä3h + avok + s

Viihtyisä keloparitalo Levillä

Keloparitalohuoneisto, joka sijaitsee hyvällä paikalla lähellä Levi-keskusta (1 km). Vapaana: huhtikuussa 11.4. eteenpäin, viikkohinta 700€

Huoneistossa on 2 makuuhuonetta, olohuone, reilun kokoinen avokeittiö ja sauna. Toisessa makuuhuoneessa on 160 cm leveä parisänky ja 80 cm leveä parvisänky. Lisäksi tässä makuuhuoneessa on pieni työpiste. Toisessa makuuhuoneissa on 120 cm leveä sänky ja kerrossängyt. Yhteensä makuupaikkoja on siis 6.

Kylpyhuone, sauna, ja WC on uusittu kesällä 2016. Asiakaspalautteen mukaan huoneisto on viihtyisä ja varustus on hyvä: mökistä löytyy perusvarustuksen lisäksi mm. Dolce Gusto -kahvikone, sauvasekoitin lisälaitteineen sekä varastosta kahdet lumikengät ja kaksi pulkkaa. Rinteet (0,8 km), skibussi (0,2 km) ja ladut (0,2 km) ovat lähellä. Täällä nautit aidosta Lapin tunnelmasta rauhassa ja olet silti kaiken lähellä! Kysy viikko-, viikonloppu- ja päiväkohtaiset hinnat.

Perustiedot

Sijainti
Kelorakka 5 as 3, 99130 Kittilä
Kaupunginosa
Levi
Kohdenumero
21675616
Kerros
1 / 1
Loma-asunnon tyyppi
Mökki tai huvila
Asuinpinta-ala
70 m²
Kokonaispinta-ala
70 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + avok + s
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Lyhytaikaiseen lomavuokraukseen
Keittiö
Avokeittiö
Asunnossa sauna
Kyllä
Lemmikkieläimet sallittu
Ei
Henkilömäärä
6

Hinta

Vuokra/kk
Päivävuokra (alkaen)
150 € / päivä
Viikkovuokra (alkaen)
310 € / viikko
Viikonloppuvuokra (alkaen)
220 € / viikonloppu
Vuokra-aika
Määräaikainen

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Mökki tai huvila
Kerroksia
1