40 m²

Isokoukku 24, Etelänkylä, Kalajoki1h + k + s

Saunallinen mökki Kalajoella

Viihtyisä ja hyvin varusteltu paritalomökin puolikas, joka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä Hiekkasärkkien palveluista.

Mökki ja sen ympäristö tarjoavat erinomaiset puitteet rentoutumiseen ympäri vuoden. Hiihtoladut ja ulkoilureitit lähtevät aivan mökin vierestä. Lähin ravintola sijaitsee vain 600 metrin päässä (Hotelli Rantakalla).

Varaa nyt esimerkiksi hiihtolomaksi tai jo ensi kesäksi ja varmista paikkasi Kalajoella parhaaseen sesonkiaikaan! Hinnasto löytyy kuvista.

🏡 Mökin tiedot: - Pinta-ala: 40 m² + parvi - Vuodepaikat 4 + 1 - Peitot ja tyynyt - Sauna, kylpyhuone ja wc - Täysin varusteltu keittiö: induktioliesi, jääkaappi, pakastin, mikro, kahvin- ja vedenkeittimet, astianpesukone, astiat ja ruoanlaittovälineet - Ilmalämpöpumppu - Televisio - Pieni terassi - Kuivauskaappi - Auton lämmityspistoke - Hiiligrilli kesäkäyttöön

📞 Ota yhteyttä ja varaa: Soittamalla, viestillä tai WhatsAppilla 040 143 0515 / Riina Hyvönen

Huom: -Vuokraajan tulee olla täysi-ikäinen -Tupakointi kielletty -Ei lemmikkejä -Lakanat ja pyyhkeet eivät sisälly vuokraan, vuokrattavissa erikseen 20 €/hlö -Loppusiivous varattavissa etukäteen lisämaksusta. Muussa tapauksessa vuokralainen huolehtii loppusiivouksesta ohjeistuksen mukaisesti -Ei sovellu liikuntarajoitteiselle

Perustiedot

Sijainti
Isokoukku 24, 85100 Kalajoki
Kaupunginosa
Etelänkylä
Kohdenumero
23873886
Kerroksien lukumäärä
2
Loma-asunnon tyyppi
Mökki tai huvila
Asuinpinta-ala
40 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + k + s
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Induktioliesi, Jää-pakastinkaappi
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkuseinä, Kuivauskaappi
Vuokrataan kalustettuna
Kyllä
Asunnossa sauna
Kyllä
Saunan lisätiedot
Sähkökäyttöinen kiuas
Henkilömäärä
4

Hinta

Vuokra/kk
Vuokra-aika
Määräaikainen

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Mökki tai huvila
Kerroksia
2
Liikenneyhteydet
Sujuvat yhteydet omalla autolla, Maksuton pysäköinti
Lämmitys
Ilmalämpöpumppu