1 099 € / kk68 m²

Helmikuja 2, Myyrmäki, Vantaa3H+K+S

Vuokra/kk
1 099 € / kk
Asuinpinta-ala
68 m²
Huoneita
3
Kerros
3 / 4
Rakennusvuosi
1995
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Myyrmäki
Kaupunki
Vantaa

KAMPANJATARJOUS: Kahden ensimmäisen kuun vuokra -50%. Tältä ajalta maksetaan vesimaksut ja käyttökorvaukset normaalisti. Kampanja voimassa toistaiseksi ja koskee vain uusia asukkaita. Sopimuksen minimi asumisaika on 12kk.

Tämä ihastuttava hyväpohjainen koti on kaunis ja valoisa. Kaksi hyvän kokoista makuuhuonetta, joista toisesta löydät myös vaatehuoneen. Erillinen wc ja kylpyhuone helpottavat arkea, ja sauna sekä parveke tuovat kaivattua lisää asumiseen. Kodin uusitusta keittiöstä löydäthyvin lasku- ja säilytystilaa. Pohjaratkaisun ansiosta tämä koti sopii niin perheelle kuin kaveruksillekin.

Myyrmäen kattavien palveluiden sekä erinomaisten kulkuyhteyksien välittömässä läheisyydessä sijaitsee Helmikuja 2. Rauhallisessa, puistomaisessa ympäristössä oleva hissillinen talo tarjoaa koteja monenkokoisille perheille. Kohteessa on asuntoja tilavista yksiöistä neljän huoneen perheasuntoihin. Siisteissä, hyväkuntoisissa kodeissa on parveke sekä oma sauna. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone.

Asukkaiden käytössä ovat kuivaushuone, ulkoiluväline- ja lastenvaunuvarasto sekä huoneistokohteiset irtaimistovarastot. Lapsille on suojaisalla sisäpihalla leikkipaikka.

Vuokraan sisältyy 50M laajakaistayhteys. Vesimaksu 22 €/hlö/kk. Vuokravakuus 250 €. Lemmikit ovat tervetulleita näihin koteihin. Huoneistossa, parvekkeella ja yleisissä sisätiloissa on tupakointi kielletty.

Olisiko tämä uusi kotisi? Jätäthän pikaisesti asuntohakemuksen, niin pääset mukaan hakuun ja voimme sopia mahdollisesta näytöstä.

Helmikuja 2 is situated in excellent location. All the services, schools and daycares are in a walking distance. There are good bus connections to the cities of Helsinki, Espoo and Vantaa. You can get to the Helsinki city centre by commuter train within less than half an hour. Area provides excellent opportunities for all kinds of activities, in both summer- and wintertime.

50M internet connection is included in rent. Water fee 22€ per person/month. Deposit payment in new contracts is 250€. Pets are allowed. Smoking is forbidden in apartment, balcony and common areas.

You can apply for this apartment by filling an application on our website https://www.colliersasunnot.com/

Perustiedot

Sijainti
Helmikuja 2, 01600 Vantaa
Kaupunginosa
Myyrmäki
Kerros
3 / 4
Asuinpinta-ala
68 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+K+S
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
heti vapaa
Parveke
Kyllä
Asunnossa sauna
Kyllä
Asumistyyppi
Vuokra
Lemmikkieläimet sallittu
Kyllä
Lisätiedot
Tupakointi sallittu: Ei.

Hinta

Vuokra/kk
1 099 € / kk
Lisätietoa vakuudesta
250

Muut maksut

Rahoitusmuoto
Vapaa

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1995
Rakennusvuoden lisätiedot
1995
Kerroksia
4
Hissi
Kyllä
Taloyhtiössä on sauna
Ei
Rakennusmateriaali
Betoni
Energialuokka
D (2013)
Energiatodistus
Kyllä
Kiinteistönhoito
Kiinteistöhuolto Jyrmaro Ky
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle