Kun vuokraat tämän kodin, sopimus on toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus, jossa minimiasumisaika on vain 6 kk.
When you rent this home, the contract is an open-ended lease with a minimum stay of only 6 months.
Vuokrataan parvekkeellinen kaksio Skinnarilasta
Tämä toimivapohjainen Lumo-koti sopii mainiosti yksinasuvalle tai pariskunnalle. Skinnarila on viihtyisä ja luonnonläheinen kaupunginosa, josta löytyy yliopisto sekä hyvät ulkoilualueet. Asunnon parvekkeelle kuljetaan olohuoneesta ja se tarjoaa mukavan paikan nauttia kahvihetkistä ja lämpimistä säistä. Säilytystilaa löytyy eteisen ja makuuhuoneen kaapistoista.
Kodissa on neutraalinsävyinen muovimattolattia ja vaaleat maalatut seinät, jotka tekevät tilasta helposti sisustettavan. Keittiön pintamateriaalit ovat ajattomat ja laatoitus valkoinen. Kylpyhuone on tyylikkäästi ja modernisti remontoitu ja sinne saa liitettyä oman pyykinpesukoneen.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
Punkkerikatu 8
Kuusikerroksinen kerrostalo Lappeenrannan Skinnarilassa. Talossa on yhteensä 36 kotia yksiöist kolmioihin. Asukkaiden käytössä on maksuton pesutupa sekä kuivaushuone.
Tämä Lumo-talo sijaitsee luonnonläheisessä Sammonlahdessa palveluiden läheisyydessä. Talo on lähellä Lappeenrannan yliopistoa ja ammattikorkeakoulua. Rantaraitti-kuntopolku kulkee pienen matkan päässä Saimaan rantaa pitkin.
Lumo-asukkaana saat enemmän
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut