Kalustettu asunto keskellä kaupunkia - kaikki mukavuudet ja oma parkkipaikka
Nauti tyylikkäästä majoittumiskokemuksesta tässä keskeisellä paikalla sijaitsevassa huoneistossa. Soveltuu erinomaisesti lyhytaikaiseen asumiseen ja kohde löytyykin Airbnb palvelusta sekä Booking.com palveluista Möysän omenatarha nimellä. Kohteessa on valmiina aivan kaikki, mitä tarvitset normaaliin arkeen.
Kohdetta voi vuokrata myös määräaikaisesti täysin kalustettuna
1 viikko 300€
2 viikkoa 600€
1kk kerrallaan 1100€/kk.
Soveltuu erinomaisesti esimerkiksi putkiremontin tai muun remontin ajaksi tai tilapäiseksi työsuhdeasunnoksi Lahdessa. Meillä on kokemusta myös vakuutusyhtiöiden kanssa asioimisesta, mikäli vakuutusyhtiö toimii vuokranmaksajana.
Omenatarha on pakopaikka keskellä kaupungin keskustaa. Sekoitus modernia mukavuutta, rauhaa ja tyyliä. Pihalla voit nauttia puutarhasta ja omakotitalomaisesta asumisesta sekä pientaloalueen idyllistä.
Erinomaisesti varusteltu huoneisto tarjoaa täydellisen tukikohdan, sillä se sijaitsee vain 800 m päässä keskustasta. Kahvilat, ravintolat, kaupat ja kulttuuri ovat kaikki lähellä!
Tila
Huoneisto on 50m2 erinomaisesti varusteltu moderni kaksio keskellä kaupungin keskustaa omakotitalon pihapiirillä. Yksi parisänky, yksi vuodesohva ja taitettavia sänkyjä.
Vieraan pääsy
Koko huoneiston hallinta, autopaikka numero 2, grillipaikka ja pienkerrostalon piha-alue on asukkaiden käytössä.
Muuta huomioitavaa
Huomioithan, etten vuokraa huoneistoa juhlien järjestämiseen. Pienkerrostalon muut asukkaat ovat rauhallisia ja huolehdithan, että mukava turvallinen ilmapiiri ja idylli säilyy myös vierailusi ajan.
Lemmikkieläimet eivät valitettavasti ole tervetulleita tähän kohteeseen.
Tupakointi on sisätiloissa kielletty mutta sallittu pihalla olevassa grillikatoksessa.
Tervetuloa Omenatarhaan!