Vuokrataan 45 m² rivitalokaksio Jyväskylän Korpilahdelta - asunto vapautuu uudelle asukkaalle 30.6. alkaen.
Vuokrataan 45 m² rivitalokaksio Jyväskylän Korpilahdelta - asunto vapautuu uudelle asukkaalle 30.6 alkaen. Asuntoa remontoitu laajasti tänä vuonna. Makuu- ja olohuoneeseen asennettu uusi laminaatti, eteiseen uusi vinyylilattia. Seinät maalattu.
🏠 Asunnossa on toimiva ja viihtyisä pohjaratkaisu: tilava avokeittiö ja olohuone muodostavat oleskelutilan yhteisiin hetkiin, kun taas erillinen makuuhuone tarjoaa rauhallisen levähdyspaikan. Olohuoneesta on käynti pienelle terassialueelle. Säilytystilaa löytyy erillisestä vaatehuoneesta.
📍 Sijainti:
Alasintie sijaitsee Korpilahdella, Jyväskylän kaupungin eteläisessä osassa, noin 30 kilometrin päässä Jyväskylän keskustasta. Alasintien läheisyydessä sijaitsee Korpilahden keskusta, jonne on matkaa noin 1,3 kilometriä. Keskustasta löytyvät peruspalvelut, kuten ruokakaupat, apteekki, kirjasto ja terveyspalvelut. Alueella on myös päiväkoteja ja kouluja.
▹ Asunnon vuokra 545 €/kk
▹ Vesimaksuennakko 28 €/hlö/kk
▹ Vakuus 1 kk vuokra
▹ Luottotiedot oltava kunnossa, laaja kotivakuutus vaaditaan
▹ Parkkipaikkoja saatavilla 13€/kk
▹ Saunavuoro 12€/kk
▹ Kiltit ja sisäsiistit lemmikit ovat sallittu 🐶
Toivomme vuokrasopimukselle sitoutumista vuodeksi, jonka jälkeen se jatkuu toistaiseksi voimassa olevana.
📞 Ota rohkeasti yhteyttä, esittele itsesi ja sovitaan näyttö
HUOM! Jätä asuntohakemus klikkaamalla Vuokraa tästä -painiketta. Hakemuksen jättäminen ei sido sinua, mutta mahdollistaa yhteydenoton vuokranantajaan!