KAMPANJA! Ensimmäinen kuukausi ILMAISEKSI! Edun saa 31.7.2026 mennessä allekirjoitettuihin uusiin vuokrasopimuksiin. Vuokrasopimuksen vähimmäiskesto 12 kk.
Tilava kaksio loistavalla sijainnilla – aivan kauppakeskus Ristikon vieressä!
Tämä väljäpohjainen kaksio tarjoaa mukavaa asumista palveluiden äärellä. Asunnon keittiö on varustettu liedellä, liesikuulla ja jääkaappipakastimella, ja astianpesukone on saatavissa asuntoon. Kylpyhuoneessa on tilavaraus pesukoneelle, mikä tuo arkeen lisää joustavuutta.
Kodin ehdoton helmi on suuri lasitettu parveke, joka toimii lisähuoneena keväästä syksyyn ja tarjoaa miellyttävän paikan oleskeluun.
Lisäksi talossa on erikseen vuokrattavia autohallipaikkoja, joita on tällä hetkellä vapaana.
Vuonna 2011 valmistunut Asunto Oy Helsingin Ajomies sijaitsee Konalassa aivan kauppakeskus Ristikon loistavien palvelujen vieressä.
Tässä kuusikerroksisessa kerrostalossa on yhteensä 57 LähiTapiolan Mutkatonta kotia. Parvekkeet ovat lasitettuja ja ensimmäisen kerroksen asunnoissa on viihtyisä terassi ja piha. Käytössäsi on taloyhtiön sauna ja pesutupa. Taloyhtiö ja sen piha-alue on täysin savuton.
Kauppakeskus Ristikosta löydät kattavat palvelut aina päivittäistavarakaupoista ravintoloihin ja kahviloihin. Pitäjämäen juna-asema on kävelyetäisyyden päässä ja alueella on myös hyvät bussiyhteydet. Autoileva voi vuokrata yhtiön parkkihallista autopaikan.
Tervetuloa löytämään kotisi Asunto Oy Helsingin Ajomiehestä!