KAMPANJA: ensimmäisen kuukauden vuokra -50%. Etu on voimassa uusiin vuokrasopimuksiin ja edellyttää min 12 kk:n sitoutumisen.
Kahdeksannen kerroksen tilava neliö lasitetulla terassilla. Asunto on laadukkaasti varusteltu tyylikkäillä materiaaleilla, kodinkoneilla ja käytännöllisillä säilytysratkaisuilla. Vaaleat pintamateriaalit antavat asunnolle valoisan yleisilmeen yhdessä sisään tulvivan luonnonvalon kanssa. Asunnon moderni avokeittiö avautuu olohuoneeseen, josta on käynti lasitulle terassille. Lasitettu terassi tuo mukavasti lisää oleskelutilaa.
Myös lemmikit ovat tervetulleita.
Huomioithan, että ilmoituksen mallikuvat ovat vastaavasta asunnosta.
Kiinnostuitko? Voit täyttää asuntohakemuksen asuntoilmoitukselta verkkosivuiltamme. Hakemus ei sido sinua mihinkään. Olemme sinuun yhteydessä, mikäli voimme tarjota asuntoa sinulle. Asunnonhakuun liittyvissä kysymyksissä voitte olla yhteydessä vuokravälittäjään etunimi.sukunimi@inna.fi tai asiakaspalveluumme, puh. 030 609 5555 tai asuntovuokraus@inna.fi
Asunto Oy Espoon Kaarna valmistui 2022 Espoon Niittykumpuun, lähelle Matinkylän monipuolisia palveluita ja liikuntamahdollisuuksia.
Taloyhtiössä on 7 kerrosta ja 76 modernia kotia. Asunnot on varusteltu laadukkain materiaalein ja kodinkonein. Asunnoissa on laminaattilattiat, kylpyhuoneessa on keraaminen laatoitus, peilikaappi, allaskaappi, liitännät ja tilavaraus pesukoneelle ja kuivausrummulle. Kylpyhuoneessa on mukavuuslattialämmitys. Keittiön varusteluihin kuuluu mm. jää/pakastinkaappi, astianpesukone, keraaminen liesitaso, kalusteuuni ja varaus mikroaaltouunille. Asunnoissa on lasitetut parvekkeet, jotka tuovat lisämukavuutta asumiseen.
Taloyhtiössä on DNA 50 Mbps laajakaistayhteys, joka sisältyy vuokraan.
Tässä taloyhtiössä myös lemmikit ovat tervetulleita. Taloyhtiö on savuton.
Omalla autolla liikkuville löytyy autopaikkoja pihapaikkoina sekä autohallipaikkoina, joista osa on varustettu sähköauton latausasemalla.
Niittykumpu on kasvava asuinalue loistavien liikenne yhteyksien varrella. Autolla pääsee näppärästi läheisille Kehä II:lle ja Länsiväylälle, myös reilun puolen kilometrin päässä on Niittykummun metroasema. Kauppakeskus Niitty sijaitsee metroaseman yhteydessä. Niitystä löytyy kauppoja ja ravintoloita, mutta myös Iso Omenan kauppakeskuksen kattaviin palveluihin on matkaa vain 1,5km. Niittykummusta löytyy niin päiväkodit kuin ala-astekin. Harrastusmahdollisuudet ovat erinomaiset ja Haukilahden merenrantakin on vain kilometrin päässä.