1 €1,96 ha

Korpilammentie, Lahnus, Espoo

Velaton hinta
1 €
Tontin pinta-ala
1,96 ha
Kaupunginosa
Lahnus
Kaupunki
Espoo
Uutta! Tutustu alueen palveluihin kartalla

Uuden karttaominaisuuden avulla voit helposti tutkia kohteen ympäristöä ja alueen palveluita. Kartalta löydät muun muassa julkisen liikenteen, terveyspalvelut sekä koulut ja päiväkodit.

Rakennusalue Espoon Lahnuksessa

Myynnissä on Espoon Lahnuksessa sijaitsevan Korppi-nimisen alueen rakennusmaa mikä käsittää 19 575 m2 jossa rakennusoikeutta on 5 424 m2 ja johon on asemakaava suunnitelmat valmiina.

Seuraavana asemakaavaprosessissa on vuorossa maankäyttösopimusneuvottelut, jossa Espoon maankäyttösopimusmaksuun on vielä mahdollisuus vaikuttaa. Asemakaavan valmistumiseen on siis enää muutama vaihe jäljellä.

Tontteja alueella ei ole myynnissä ennen kuin asemakaava on vahvistettu. Tällä hetkellä on myynnissä koko asemakaavaprosessissa oleva 19 575m2 alue.

Jos alue kiinnostaa, niin kerron mielelläni lisää. Hinta kysyttäessä.

Yhteystiedot: Carola Niklander p:040 5450262 sp:carolaniklander@gmail.com

Seuraavat esittelyt

Ei sovittuja esittelyitä. Ota yhteyttä kohteen ilmoittajaan sopiaksesi esittelystä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Lahnus
Kohdenumero
21659043
Tonttityyppi
Muu tontti
Tontin pinta-ala
1,96 ha

Hinta

Velaton hinta
1 €
Myyntihinta
1 €

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Muu tontti
Rakennusoikeus
5424m2

Ota yhteyttä

Carola

Mitä yhteydenottosi koskee?

Oletko jo myynyt nykyisen asuntosi?

Me autamme onnistumaan kaikissa tilanteissa!

Carola

Ota yhteyttä

Mitä yhteydenottosi koskee?

Soita
Oikotien kohdeilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta, varmista tiedot kohteen virallisesta esitteestä.

Oikotie on osa Vend-konsernia. Vend on vastuussa tietojesi käsittelystä tällä sivustolla. Lue lisää