Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

168 000 €54 m²

Nyykooliinkatu 17 a 6, Keskusta Itikanmäki, Seinäjoki2h + s + lämmitetty parveke

Velaton hinta
168 000 €
Hoitovastike
130 € / kk
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 8
Rakennusvuosi
2017
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta Itikanmäki
Kaupunki
Seinäjoki

***** Huippupaikalta keskustan läheltä Itikanmäeltä Kerrostalokaksio 54 m2 *****

***** Huippupaikalla Itikanmäen upealla ja idyllisellä alueella ***** Kaikki on lähelläsi ** Ensimmäisen kerroksen toimivapohjainen ja valoisa hieno kaksio 54m2 ** Itikanmäen Orvokki keskustan palveluiden lähellä ja hyvien liikenneyhteyksien varrella,sisäpiha muodostaa puistomaisen oleskelualueen ja jossa viihtyy mukavasti.Asunnossa on lämmitetty parveke säädettävällä termostaatilla.

***** Taide - ja kulttuurikeskus Kalevannavetan,näyttelyt,tapahtumat kahvila - ja ravintolapalvelut vieressä ***** Kalevannavetta Äärellä ravintola Taide-ja kulttuurikeskus

Perustiedot

Kaupunginosa
Keskusta Itikanmäki
Kohdenumero
22693806
Kerros
1 / 8
Asuinpinta-ala
54 m²
Kokonaispinta-ala
54 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + s + lämmitetty parveke
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Parveke
Kyllä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
168 000 €
Myyntihinta
168 000 €
Neliöhinta
3 111,11 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
130 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2017
Kerroksia
8
Hissi
Kyllä