Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

30 000 €31 m²

Hillervontie 4, Sampola, Pori1h

Velaton hinta
30 000 €
Hoitovastike
106,95 € / kk
Asuinpinta-ala
31 m²
Huoneita
1
Kerros
2 / 7
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Sampola
Kaupunki
Pori

Yksiö 31m2

Myydään vuokrattuna oleva yksiö.

Perustiedot

Sijainti
Hillervontie 4, 28370 Pori
Kaupunginosa
Sampola
Kohdenumero
21849959
Kerros
2 / 7
Asuinpinta-ala
31 m²
Kokonaispinta-ala
31 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Ei

Hinta

Velaton hinta
30 000 €
Neliöhinta
967,74 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
106,95 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1976
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
7