Tilava kolmio hyvältä paikalta Tikkurilasta!
Avarakka pohjaratkaisulla varustettu Lumo-vuokrakoti. Keittiön päätyyn mahtuu hyvin ruokapöytä ja astianpesukoneellekkin löytyy liitännät. Tilavasta olohuoneesta on kulku lasitetulle parvekkellee, joka toimii lisähuoneena aina pitkälle syksyyn.
Molemmista makuuhuoneista löytyy kaappitilaa. Kylpyhuoneeseen saa asennettua pyykinpesukoneen ja omassa saunassa löylyttelet silloin kuin itse haluat! Ikkunoissa on sälekaihtimet. Kodin lattiassa on tammilaminaatti ja seinät ovat maalatut.
Seinissä saattaa esiintyä normaalia asumisen jälkeä. Tarjoamme asukkaalle maalit ja tarvikkeet omatoimimaalaukseen. Maalisävyn voi valita Lumo-värikartasta omaan makuun ja sisustustyyliin sopivaksi.
Tämän talon asukkaana pääset nauttimaan monista eduista koko asumisajan. Lisää asukasetuja löydät osoitteesta Lumo.fi/edut.
Suuntaa siis pian osoitteeseen Lumo.fi.
Krassitie 8Krassitie 8 on rauhallinen ja viihtyisä kerrostalo. Kaikissa asunnoissa oma sauna ja parveke. Kohteessa on myös osaomistusasuntoja.
Lumo-asukkaana saat enemmän Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaita asumisen palveluita. Tämän talon asukkaana pääset nauttimaan muun muassa seuraavista Lumo-asukaseduista:
- Laajakaistayhteys ja sisustusmaalit sisältyvät vuokraan.
- Lemmikit ovat tervetulleita, ovathan ne perheenjäseniä.
- My Lumo -verkkopalvelu asumiseen liittyvien asioiden hoitoon.
- Helpota muuttoa tilaamalla avainkuriiri.
Lisää Lumo-asukasetuja: lumo.fi/edut