Vuokrataan mukava, saunallinen kaksio Pähkinärinteestä!
Tämä Lumo-koti sijaitsee rauhallisessa ja suojaisassa pihapiirissä. Pihaa rajaavat autohalli ja päiväkoti ja sen keskiöön jää lasten leikkipaikka. Lisäksi ympäristö on vehreää ja Pähkinärinteen palvelut ovat helposti tavoitettavissa. Pääset vaivattomasti bussilla vain muutaman sadan metrin päästä suoraan Helsinkiin tai Myyrmäkeen.
Avaralla ja persoonallisella pohjalla varustettu koti. Keittiön päädyssä on paikka ruokapöydälle. Olohuoneesta on kulku kodin parvekkeelle, josta on näkymät metsän suuntaan. Kaappitilaa lötyy eteisestä ja makuuhuoneesta. Omassa saunassa löylyttelet oman aikataulusi mukaan!
Kodissa on puun värinen laminaattilattia ja maalatut seinät. Keittiössä on valkoiset kaapit ja välitilan laatta sekä vaaleat työtasot, astianpesukoneen liitäntä löytyy.
Kylpyhuoneessa vihertävä muovimatto ja vaalea laatta seinässä, pyykinpesukoneelle on mahdollisuus.
Seinissä voi esiintyä normaaleja asumisen jälkiä. Kotia voi halutessaan maalata Lumo-värikartan sävyillä itse – me tarjoamme maalit ja tarvikkeet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
Karhunkierros 1 cSeitsemänkerroksinen kerrostalo, jonka kaikissa asunnoissa on oma sauna sekä parveke tai terassi. Talossa on maksuton pesutupa.
Lumo-asukkaana saat enemmän Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaita asumisen palveluita. Tämän talon asukkaana pääset nauttimaan muun muassa seuraavista Lumo-asukaseduista:
- Laajakaistayhteys ja sisustusmaalit sisältyvät vuokraan.
- Lemmikit ovat tervetulleita, ovathan ne perheenjäseniä.
- My Lumo -verkkopalvelu asukkaan apuna asumisen arjessa.
- Helpota muuttoa tilaamalla avainkuriiri.
Lisää Lumo-asukasetuja: lumo.fi/edut