KAMPANJATARJOUS:
Ensimmäisen kuukauden vuokra veloituksetta, kun sopimus alkaa viimeistään 31.5.! Mahdollisuus vuokrata asunto myös ilman vakuutta.
Muuttamaan vasta kesäkuussa? Nyt myös kesäkuussa alkavaan sopimukseen 300 € alennus ensimmäisestä vuokrasta.
Kampanjasopimukseen sitouduttava vähintään vuodeksi. Vakuudeton sopimus edellyttää puhtaita luottotietoja. Kampanjat koskevat vain uusia sopimuksia. Kampanjoita ei voi yhdistää toisiinsa tai muihin tarjouksiin.
Tarjoamme myös opiskelijoille oman edun, 5 % pysyvän alennuksen kuukausivuokrasta! Opiskelijakampanjan sopimukseen sitouduttava 31.5.2023 saakka.
As Oy Vesijärvenkatu 12 sijaitsee loistavalla paikalla Lahden keskustassa. Kiinteistöä vastapäätä on Lahden kaupunginsairaala. Keskustan monipuoliset palvelut sekä aktiviteetit ovat vain kävelymatkan päässä.
Vuokrasopimukset tehdään toistaiseksi voimassaolevaksi, 1 kk irtisanomisaika. Vakuus 250 € (luottotietomerkinnät voivat vaikuttaa vakuuden suuruuteen). Vesiennakkomaksu 19 €/hlö/kk, tasataan kulutuksen mukaan. Tupakointi kielletty huoneistossa sekä yleisissä tiloissa. Lemmikit sallittu. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen sekä sitoutuu ottamaan koti- ja vastuuvakuutuksen.
Kiinnostuitko? Jätäthän meille hakemuksen, käsittelemme sen yhden arkipäivän kuluessa. Mikäli voimme tarjota asuntoa, lähetämme asuntotarjouksen sähköpostitse, jonka jälkeen asuntoon on mahdollisuus käydä tutustumassa.
Lisätietoja asunnoista Kodisto Asuntovuokraus p. 010 389 6160 tai lahti.asunnot@newsec.fi.