1 720 € / kk65,5 m²

Lautamiehenkatu 5, Asemantausta, Lahti2h+k

Vuokra/kk
1 720 € / kk
Asuinpinta-ala
65,5 m²
Huoneita
2
Kaupunginosa
Asemantausta
Kaupunki
Lahti

Kalustettu kaksio Lahden Asemantaustasta

Lahden Taloilta aivan upeasti kalustettu asunto Lahden Asemantaustassa hyvien liikenneyhteyksien vieressä. Asunnossa on erinomainen pohjaratkaisu ja asunto on remontoitu tyylikkäästi. Vuodepaikat 4+2.

Upouudet kalusteet ja tarkoin mietitty sisustus takaa viihtyvyyden pidemmissäkin vuokrasuhteissa. Vuokra-aika viikosta eteenpäin juuri niin pitkäksi aikaa kuin tarvitset. Vuokrahinta määräytyy sopimuksen mukaan. Mitä pidempi sopimus, sitä edullisemmin asut. Kysy lisää. Esimerkkihinta on laskettu kuukauden kestävälle vuokrasuhteelle.

Viikko 600€ 1-2 kk 1720€ 3-5 kk 1460€ Pidemmissä sopimuksissa kysy hinta.

Palvelemme niin yksityisiä kuin yrityksiäkin. Ota rohkeasti yhteyttä, niin etsitään teidän tarpeitanne vastaava ratkaisu. p. 03 851 570 www.lahdentalot.fi

Seuraavat esittelyt

Ei sovittuja esittelyitä. Ota yhteyttä kohteen ilmoittajaan sopiaksesi esittelystä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Asemantausta
Kohdenumero
14619569
Asuinpinta-ala
65,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+k
Huoneita
2
Kunto
Erinomainen
Vuokrataan kalustettuna
Kyllä
Asunnossa sauna
Ei
Muut ehdot
Tupakointi kielletty

Hinta

Vuokra/kk
1 720 € / kk
Vakuus
0 €
Lisätietoa vakuudesta
0
Vuokrauksen erityisehdot
Vuokra sisältää täydellisen kalustuksen, veden, sähkön, internet-yhteyden ja loppusiivouksen. Lisäpalveluna saatavissa viikkosiivous, saunavuoro, autopaikka, lakana- ja pyyhepaketti.
Vuokra-aika
Määräaikainen

Talon ja tontin tiedot

Uudiskohde
Ei

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Lahden Talot Oy
Puh: 03 851 570
Lahden Talot Oy
Mariankatu 19, 15110 Lahti
Lahden Talot Oy
Lahden Talot Oy
Puh: 03 851 570

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Soita