1.9. vapautuu parvekkeellinen yksiö talon kolmannesta kerroksesta!
**Huom! Syyskuun vuokra ilmainen!**
As. Oy Jyväskylän Savenvalaja sijaitsee erinomaisella paikalla, vain noin 300 metrin päässä Palokan kattavista palveluista. Kävelymatkan päästä löytyvät Prisma, K-Citymarket, apteekki sekä useita ravintoloita. Myös lähin kuntosali sijaitsee palveluiden yhteydessä.
Luonto ja liikuntamahdollisuudet ovat lähellä: Palokkajärven toiselta puolelta löydät monipuoliset ulkoilu- ja liikuntareitit, jotka palvelevat ympäri vuoden.
Asunnossa laminaattilattia ja seinät vaalealla maalipinnalla. Ikkunoissa ja parvekeovissa on sälekaihtimet. Keittiöstä löytyy jääkaappipakastin, uuni/liesi ja astianpesukone. Kylpyhuoneessa tilaa ja liitäntä pyykinpesukoneelle. Talo lämpenee kaukolämmöllä, lämmitys sisältyy vuokraan (pois lukien kylpyhuoneen sähköinen lattialämmitys).
- Vuokra 575€/kk
- Vakuus 1 kk:n vuokran suuruinen
- Vesiennakkomaksu 25€/kk/hlö
- Mahdollisuus vuokrata autokatospaikka 50€/kk
- Vuokraan sisältyy perusnopeudellinen netti (10M), irtainvarasto ja lämmitys (pois lukien kylpyhuoneen sähköinen lattialämmitys)
- Asukas tekee oman sähkösopimuksen sekä ottaa laajan kotivakuutuksen
- Vuokralaiselta edellytetään puhtaita luottotietoja
Kuvat otettu vastaavasta asunnosta.
Vuokrasopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevana - ensimmäinen mahdollinen irtisanomisajan alkamispäivä on 11 kuukauden kuluttua vuokrasopimuksen alkamisesta. Vuokralainen voi irtisanoutua aikaisemminkin maksamalla 1 kk:n vuokran suuruisen irtisanomiskorvauksen vuokranantajalle.
Kysy lisätietoja soittamalla 0504628263 tai jättämällä yhteydenottopyyntö. Mikäli olet kiinnostunut vuokraamaan asunnon kuvien perusteella, voit täyttää asuntohakemuksen osoitteessa: https://kiinteistotahkola.fi/vuokra-asuntohakemus/