700 € / kk40 m²

Lehtorannantie 15, Kuokkala, Jyväskylä

Vuokra/kk
700 € / kk
Vapautuu
03.04.2023
Asuinpinta-ala
40 m²
Huoneita
2
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kuokkala
Kaupunki
Jyväskylä

Tarjotaan vuokralle siisti 40m2 kaksio Ainolanrannassa, 3. kerros. Näkymät järvelle ja rantaraitille. Vapaana 3.4. alkaen.

Vuokra 700€/kk + sähkö ja vesi. Vakuus 700e. 2h + keittiö, asunnosta löytyy lasitettu parveke, sauna ja talosta häkkivarasto. Keittiössä astianpesukone, kylpyhuoneessa pesukoneliitäntä, mutta myös pyykkitupa talon pohjakerroksessa. Kotivakuutus vaaditaan ja luottotiedot tarkistetaan. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen. Vesimaksu kulutuksen mukaan. Autopaikat taloyhtiön hinnaston mukaan jonotuksen kautta. Autopaikkoja sekä ulkona, että autohallissa.

Kävellen ja pyörällä pääsee keskustaan, lähin kauppa saman kadun varrella, apteekki ja hieman isommat kaupat Kuokkalan keskustassa kävelymatkan päässä. Hyvät bussiyhteydet. Erinomaiset lenkkeilyreitit järven ympäri.

Seuraavat esittelyt

Ei sovittuja esittelyitä. Ota yhteyttä kohteen ilmoittajaan sopiaksesi esittelystä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Kuokkala
Asuinpinta-ala
40 m²
Huoneita
2
Vapautuu
03.04.2023
Lisätietoa vapautumisesta
2023-04-03 – Toistaiseksi voimassa
Keittiön varusteet
Jääkaappi, Pakastin, Uuni, Liesi, Astianpesukone
Parveke
Kyllä
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, WC, Pyykkitupa
Säilytystilat
Pyöräsäilytys, Varastotila
Asunnossa sauna
Kyllä
Asumistyyppi
Vuokra

Hinta

Vuokra/kk
700 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Vuokraa tästä
Qasa
Nopea, helppo ja luotettava alusta vuokraamiseen.

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Vuokraa tästä
Vuokraa tästä