1 450 € / kk96,5 m²

Pisanmäki 4 A2, Nöykkiö, Espoo4h + avok

Vuokra/kk
1 450 € / kk
Vapautuu
Heti vapaa
Asuinpinta-ala
96,5 m²
Huoneita
4
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Nöykkiö
Kaupunki
Espoo

Tilava rivitalo-asunto omalla pihalla ja saunalla.

Pisanmaki 4 A2, 02280 Espoo. Siistikuntoinen asunto kahdessa kerroksessa. Tyylikäs todella hyvässä kunnossa oleva keittiö, jossa hyvä varustelu. Keittiö on kätevästi olohuoneen yhteydessä. Keittiön ja olohuoneen yhteyteen saa mukavasti sisutettua ruokailutilan. Alakerrassa on olohuoneen ja keittiön lisäksi pieni varastohuone, kylpyhuone ja kodinhoitohuone. Oma piha ja sauna tekevät tästä asunnosta täydellisen. Kolme makuuhuonetta löytyvät kaikki yläkerrasta. Parveke yhden makuuhuoneen yhteydessä on kiva plussa. 2000- luvulla rakennettu talo on viehättävä niin ulkoa kuin sisältä. Loistava sijainti Finnoontien vieressä, Pisan ja Eestinlaakson välissä. Autolla parissa minuutissa muun muassa Länsiväylälle. Hyvät bussiyhteydet vierestä ja Finnoontien varrelta. Ala-aste aivan vieressä. Luonnonläheinen ympäristö ja rauhallinen lapsiperheiden suosima taloyhtiö.

Vapautuu heti

Toistaiseksi voimassaoleva - Ensimmäinen irtisanomisajan alkamisajankohta aikaisintaan 11 kuukauden kuluttua vuokrasopimuksen alkamisesta.

OLE YHTEYDESSÄ JO TÄNÄÄN JA VARAA OMA ESITTELYSI!

Perustiedot

Kaupunginosa
Nöykkiö
Kohdenumero
24267959
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
96,5 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + avok
Huoneita
4
Vapautuu
Heti vapaa
Keittiö
Avokeittiö
Lemmikkieläimet sallittu
Ei
Muut ehdot
Tupakointi kielletty, Kotivakuutus vaaditaan

Hinta

Vuokra/kk
1 450 € / kk
Vakuus
2 900 €
Vuokra-aika
Toistaiseksi voimassa oleva. Ensimmäinen irtisanomisajan ajankohta 11 kuukauden kuluttua

Muut maksut

Vesimaksu
22 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
22 euro/henkilö/kk
Sähkömaksu
Vuokralainen tekee sähkösopimuksen
Muut kustannukset
Laaja kotivakuutus vastuuosineen, Oma sähkösopimus Parkkipaika 15 euro/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
2001
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma