KAKSI OMARANTAISTA RAKENNUSPAIKKAA - HARVOIN TARJOLLA VILLINGISSÄ!
Myytävä kokonaisuus koostuu maastoltaan moni-ilmeisestä ja kauniista n. 12.021 m2 suuruinen rakennuspaikasta kahdelle vapaa-ajan asunnolle.
Tällä ilmoituksella kyseinen rakennuspaikka mydään kahtena n. 6.010 m2 kokoisena määrä-alana. Kauppa tehdään kun molemmille löydetty ostaja, ellei ostaja ole sama.
Villinkiin pääsee nopeasti Helsingistä, mutta tarjoaa kuitenkin täydellisen saaristolaisidyllin aivan omassa rauhassa. Villingin historia on monimuotoinen ja kiinnostava, ja se tulee säilyttämään ja kasvattamaan arvonsa uniikin sijaintinsa takia. Investointi Villinkiin on investointi myös tulevaisuuteen. Tule Villinkiin toteuttamaan oma huvilarakentamisen unelmasi!
Myytävä kokonaisuus muodostuu kolmesta osasta:
Kiinteistöstä jonka kiinteistönumero on 91-412-1-861 (n. 1821 m2).
Tilan nimi: Ängsbacka I, sekä
lohkomattomasta määrä-alasta 91-412-1-58-M501, jonka koko tulee olemaan n. 9.700 m2, sekä
vesijättöalueesta, jonka koko on n. 500 m2. Yhteensä siis n. 12.021 m2.
Lopulliset tarkat neliöt selviävät kiinteistötoimituksen eli lohkomisen yhteydessä, joka käynnistetään MML:n toimesta heti kaupanteon jälkeen.
Myyjät ovat juuri lunastaneet vesijätön kokonaisuudessaan.
ENSINÄYTTÖ SUNNUNTAINA 4.5 klo 12-13!
Mukaan vain ennakkoilmoittautumisella koska venekyyti järjestetään ilmoittautuneiden määrän mukaan.