Nyt myynnissä Tampereen ydinkeskustasta kodikas kaksio hissitalosta. Täältä sinun on helppo asioida keskustassa!
Pohjaratkaisultaan toimiva koti, jossa keittiö ja ruokailutila olohuoneen yhteydessä. Makuuhuoneessa kaapisto, ja lisää säilytystilaa on eteisen kaapistoissa ja huoneistokohtaisessa varastossa. Kylpyhuone on siisti, mutta vanhempi ja teknisen käyttöikänsä loppusuoralla. Asunnosta avarat ikkunat Kuninkaankadun puolelle.
As Oy Kuninkaankulma on 1959 valmistunut hissillinen ja omatonttinen taloyhtiö, jossa on 36 asuinhuoneistoa, ja lisäksi 5 liikehuoneistoa. Remontteja vuosien varrella tehty hyvin ja esimerkiksi putkisto-, ikkuna- ja julkisivuremontti on taloyhtiössä tehty.
Kaikki Keskustan palvelut ovat kävelyetäisyydellä ja lähikauppa vastapäätä vanhassa Anttilan talossa. Julkinen liikenne toimii kattavasti Hämeenkatua pitkin. Pyynikin ulkoilumaastoille pääset myös hetkessä kotiovelta.
Tässä on hyvä koti keskustan ytimessä - Tervetuloa tutustumaan!
Pyydä yksityisesittely kohteeseen. Korona-suositusten johdosta yleisiä esittelyitä pidetään rajoitetusti. Kun varaat esittelyn, huomioithan muut ja olet varmasti terve etkä karanteenissa. Mikäli huomaat flunssan oireita, peruthan esittelyn. Huomioithan käsihygienian myös esittelyissä.
Lisätiedot:
Johannes Karjalainen | LKV, LVV, DI
040-707 6110
johannes@asuntopalvelukarjalainen.com
www.facebook.com/AsuntopalveluKarjalainen
www.asuntopalvelukarjalainen.com
www.instagram.com/asuntopalvelukarjalainen_lkv