Läpitalonhuoneisto saunalla ja lasitetulla terassilla!
Hyvien palveluiden ja kulkuyhteyksien ääreltä on vapautunut tilava kolmio. Asunnon keittiö on hyvin varustettu, lattialämmityksellä varustettuun kylpyhuoneeseen mahtuu pyykinpesukone ja saunasta on mukava mennä vilvoittelemaan lasitetulle terassille, joka avautuu rauhalliselle sisäpihalle.
Vuonna 2007 valmistuneessa taloyhtiössä on hissille esteetön käynti. Samassa yhteydessä myydään myös autohalliosake hintaan 13 000 euroa. Halliin pääsee suoraan hissillä.
Herttoniemen liikenneyhteydet ovat erittäin hyvät - bussit ja metro kulkevat läheltä. Palvelut ovat myös erinomaiset juuri avatun Hetsin kauppakeskuksen ja useiden erikoisliikkeiden ansiosta. Merenrantakin on täältä vain lyhyen kävelymatkan päässä.
Tervetuloa tutustumaan!
Myyntiä hoitaa Petri Palomaa / Myyntiturva, p. 041 5280 350, petri.palomaa@myyntiturva.fi
** Koronapandemian vuoksi Myyntiturva suosii yksityisesittelyjä. Mikäli kiinnostuit asunnosta, olethan yhteydessä välittäjään sopiaksesi esittelyn. Jos et vielä tiennyt, palveluumme kuuluu myös mahdollisuus turvalliseen sähköiseen asuntokauppaan. **
***Oletko myymässä asuntoasi? Älä maksa liikaa välityspalkkiota. Myyntiturva myy asunnot edullisilla kiinteillä palkkioilla. Yksiöiden välityspalkkio on 2480 euroa (2000+alv), kaksioiden 3720 euroa (3000+alv), kolmioiden 4960 euroa (4000+alv) ja sitä suurempien asuntojen 8680 euroa (7000+alv). Palkkio on kiinteä neliömäärästä ja kauppahinnasta riippumatta. Soita ja kysy lisää tai katso www.myyntiturva.fi ***