KEVÄTKAMPANJA
Saat 1500€ lisähintaisten materiaalivalintojen tekemiseen kun teet ostopäätöksen 31.5.2022 mennessä.
Tulossa Erillistaloja Rastaalaan!
Kastelli-talot rakentaa osoitteeseen Rastasniityntie 52 ja Veininmäki 4 As Oy Espoon Kurjenkello nimisen Easyin -kohteen.
Taloyhtiössä on valittavana neljän kokoisia yksitasoisia erillistalokoteja, 79.5, 98, 112 ja 124 neliötä, yhteensä 18 kpl. Kaikkiin koteihin kuuluu terassi, piha, sauna ja pihavarasto. Asunnon hintaan kuuluu myös kahden auton autokatos talon vieressä.
Huoneistojen pohjaratkaisut ovat modernit ja avarat. Olohuoneen, ruokailutilan ja keittiön tilasarja muodostaa yhtenäisen kokonaisuuden avaten isoilla ikkunoilla anteliaan näkymän omaan pihapiiriin, kertoo kohteen suunnitellut arkkitehti Karla Sivula. Makuuhuoneet on ryhmitelty asunnon toiseen päätyyn jättäen tilaa ja yksityisyyttä myös asukkaiden rauhoittumisen tarpeelle.
Rakennusten sijoittelulla on muodostunut jokaiselle asunnolle oma suojainen, atriumin omainen asuntopiha. Oma autokatos erottaa asuntopihan yhteisestä piharaitista ja oleskelualueista. Rakennusten yleisilme pihapiirissä on polveileva ja vaalea. Pihan keskellä on yhteinen, hyvän kokoinen leikkialue.
As Oy Espoon Kurjenkello sijoittuu vehreään pientalovaltaiseen Espoon Rastaalaan. Alue on rauhallinen ja perheystävällinen paikka asua. Hyvien lähipalveluiden lisäksi asuntojen sijainti tarjoaa hyvät liikenneyhteydet koulu- ja työmatkoihin. 200 metrin päässä on bussipysäkki ja parinkymmenen minuutin pyöräilymatkan päässä Leppävaaran asema ja palvelut.
RS-kohde.
Kodit varustetaan laadukkain materiaalein. Kun olet ajoissa liikkeellä, pääset valitsemaan mieleisesi materiaalit runsaista vaihtoehdoista.
Kastellin Easyin -verkkosivuilta löytyy lisätietoa kohteesta ja siellä voit myös tehdä itse asuntovarauksen (alla linkki)
Kysy lisää ja pistä sähköpostia osoitteeseen easyinmyynti@kastelli.fi.
Tai pirauta asuntomyyjälle:
Oskari Hannukainen
050 384 3629
Jussi Pyykkönen
050 468 5034
Anna Tuomonen
050 345 1782